Naujienos

Stiprus NVO tinklas gyvenimui su IS
2014-10-03

 

 Labas visiems! Kviečiu Jus spalio 4 dieną (šeštadienį) atitrūkti nuo kasdienių darbų ir praleisti laiką kartu su manimi bei savo kolegomis seminare "Koalicijų kūrimas". Seminaro metu turėsite galimybę sužinoti, o ir kartu padiskutuoti apie koalicijas - ar tai tik dar vienas įmantrus žodis, o gal neišnaudota efektyvi priemonė organizacijos tikslams pasiekti? Nors žodis koalicija nėra mums naujas ir yra dažnai girdimas, ypač įvairių politinių rinkimų metu, tačiau jis anaiptol nėra susijęs tik su rinkimais. Seminaro metu galėsime tuo įsitikinti. Taip pat pateiksiu realių praktinių pavyzdžių, kurie Jums leis atsakyti į mano pradžioje suformuluotą klausimą.

Galiausiai kartu aptarsime, kaip atsiranda koalicijos, kaip jos veikia, kas yra svarbu tampant koalicijos dalimi ir kokią pridėtinę naudą galite gauti Jūs ir Jūsų organizacija.

Iki susitikimo!

Tomas Polka

Vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo iniciatyvų įgyvendinimas(INNOVAGE PROJEKTAS)
2014-09-29

Vyresnio amžiaus žmonių vaidmuo visuomenėje

Naujienos
2014-09-23

 

Pagaliau Gilenya yra įtrauktas į kompensuojamųjų vaistų sąrašą.

Įstaymas įsigalioja nuo po 5 d. nuo paskelbimo t.y. š.m.  rugsėjo 22 d. Gilenya yra 100% kompensuojamas IS sergantiems pacientams.

Gilenya taikomas kaip ligos eigą modifikuojanti monoterapija itin aktyvios formos recidyvuojančiai remituojančiai išsėtinei sklerozei gydyti šioms suaugusiųjų pacientų grupėms:

Ligonį apveš aplink pasaulį
2014-09-11

Net sirgdamas nepagydoma liga – išsėtine skleroze gali gyventi visavertį gyvenimą ir keliauti. Šią žinią šeši prancūzai, dviračiais keliaujantys aplink pasaulį, penktadienį skleidė Panevėžyje. Apie tai rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

PADEKA
2014-09-03

PARAMA LYG IŠ DANGAUS...

   Daugelis neįgalių žmonių tikrai prisimena pirmąjį kartą, kai nebeturėdami pakankamai jėgų patys susitvarkyti buvo priversti prašyti pagalbos... Tiek dvasinės, tiek fizinės, tiek materialinės.

Dar nuo mokyklinių metų įstrigo senelio Sabaliūno (J.Biliūno apsakymas „Ubagas“) drebančiomis rankomis paimtas ištiestas duonos kąsnis.

Parama labai reikalinga ir sergantiesiems išsėtine skleroze, kuri visiems laikams pakeitė jų gyvenimus. O kai ta parama atkeliauja tikrai lyg „iš dangaus“, be reklamos radijuje, televizijoje ar nuo aukštų tribūnų, ji tampa daug kartų brangesnė.

                      Tokį siurprizą LISS nariams padovanojo ir portalo Alfa.lt žurnalistai. Ačiū jiems ir visiems aukotojams.

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga

A.Jakšto g. 9,  LT-01105, Vilnius

A/s LT197044060001497048

Vilniaus SEB Bankas

Projektas
2014-08-25

Pasaulio dviračių turo, skirto sergantiesiems išsėtine skleroze paremti, projektas, kuris vyks nuo 2014 m. liepos mėn. iki 2015 m. liepos mėn.

Susitikimai su šio turo dalyviais vyks Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Apie konkrečias datas ir vietą, kur vyks sturo dalyvių priėmimas, pranešime artimiausiu metu tinklalapyje.

KIAUŠINIS IRGI GALI SKRISTI...
2014-08-25

Turbūt ne vienas perskaitęs straipsnio pavadinimą pagalvojo, kad autorei vasaros karščiai sujaukė smegenis

Projektas
2014-08-09

Internetinės paslaugos neoficialiems slaugytojams

 

INNOVAGE PROJEKTAS

 

Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga yra oficiali INNOVAGE slaugytojų asociacijos tinklo narė. INNOVAGE projekto tikslas – plėtoti ir testuoti vyresnio amžiaus žmonėms skirtas socialines inovacijas, taip pat jas tirti ir kataloguoti. Projekto metu bus ne tik atrenkami socialinių inovacijų pavyzdžiai ir kuriama nauja jų poveikio tikėtinai sveiko gyvenimo trukmei Europos įvertinimo sistema, bet ir vystomos bei testuojamos keturios naujos inovacijos: a) socialinė inovacija dėl į vartotojusorientuotų būstų vyresnio amžiaus žmonėms, b) internetinė platforma neoficialiems vyresnio amžiaus žmonių slaugytojams, c) socialinė intervencijadėl didėjančio vyresnių žmoniųnutukimo atvejųskaičiaus, d) socialinė inovacija demencija sergančių ir ilgalaikės priežiūros įstaigose gyvenančių žmonių aktyvumui skatinti.

KONFERENCIJA KLAIPĖDOJE
2014-06-05

ARBA TAI, KAS LIKO NEPASAKYTA

                      Paskutinis gegužės savaitgalis – tarptautinė Išsėtinės sklerozės diena. Ne švęsti savo negalės, bet atkreipti visuomenės dėmesį į šią didelę problemą ir pasimokyti gyventi „kitaip“ rinkosi Klaipėdos miesto universitetinėje ligoninėje sąjungos nariai.

IŠSĖTINĖS SKLEROZĖS DIENA
2014-05-23

    Konferencijos programa