Naujienos

LISS patarimai:Kai mama arba tėtis serga išsėtine skleroze
2014-01-06

Šis informacinis leidinukas pirmiausia skirtas 6-12 metų vaikams. Vaikas jį gali perskaityti ir vienas, tačiau būtų gerai, jeigu tėveliai paskaitytų kartu. Taip mažieji turėtų galimybę pasikalbėti su suaugusiais apie baimę ir nerimą kurie vaikus nesąmoningai apninka jiems susidūrus su išsėtine skleroze iš arti.

LISS patarimai:Žmogaus, sergančio išsėtine skleroze, darbas
2014-01-02

Daugelis asmenų, sergančių išsėtine skleroze, gali ir toliau dirbti savo darbą, praėjus net ir ilgam laikui nuo ligos diagnozavimo. Yra daug galimybių likti darbe, jei to nori. 

 

Seminaras, kuris nenusibodo, arba krokodilas guli ten, kur nori
2013-01-01
Vasaros stovykla
2013-01-01

Nuostabus rugpjūčio pabaigos oras Šventojoje džiugino Išsėtinės sklerozės vasaros stovyklos dalyvius.

-Delfi.lt:Mokslininkai įtaria, kad išsėtine skleroze galima tiesiog užsikrėsti
2013-01-01

Tyrinėtojų komanda iš Weill Cornell medicinos koledžo ir Rockefellerio universiteto nustatė bakteriją, kuri, jų manymu, sukelia išsėtinę sklerozę (IS) – lėtinę, fizines ir psichines galias silpninančią ligą, kuri galvos ir nugaros smegenyse naikina ląstelių mielino dangalą.

-Lrytas.lt:Išsėtinė sklerozė keičia ir ligonių, ir jų artimųjų likimus
2013-01-02

Nepalūžti, eiti į priekį, nepasiduoti depresijai, neigiamoms emocijoms. Taip gyventi stengiasi išsėtine skleroze serganti kaunietė Nomeda Garbauskienė (37 m.). „Tai nėra mirtina liga. Nors ji ir neišgydoma, tai liga, kurią galima kontroliuoti“, – įsitikinusi moteris.

-Delfi.lt: Išsėtine skleroze sergantis mokslininkas atrado būdą, kaip sutramdyti ligą
2013-04-01

Kiekvienais metais vien Jungtinėje Karalystėje daugiau kaip 2 tūkst. 500 britų išgirsta gąsdinančią diagnozę – išsėtinė sklerozė. Jeigu paklausia, kas tai per liga, medikai atsainiai pateikia apibrėžimą iš žodyno: sunki ir sparčiai progresuojanti nepagydoma neurologinė liga, skelbia „The Daily Mail“.

LISS dienos Šventojoje
2013-01-01

2012 metų rugpjūčio 30 dieną LISS generalinė sekretorė Aldona Droseikienė sukvietė 60 žmonių iš visos Lietuvos į Šventąją į poilsio namus“Energetikas“.

Konferencija Kaune
2013-01-01

Pacientai iš visos Lietuvos Gegužės 31d. Kaune vykusioje konferencijoje „Išsėtinės sklerozės sergančiųjų aktualijos“ne tik klausėsi pranešimų,bet ir aktyviai dalyvavo diskusijose.

Konferencija
2013-02-01

Šiandien, gruodžio 7 dieną, Seime vyko Tarptautinė konferencija „Išsėtinės sklerozės sergančiųjų aktualijos Lietuvoje ir Europoje“. Konferencija jau ne pirmus metus organizuojama gruodžio mėnesį ir yra globojama Seimo Darbo partijos frakcijos narės, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Dangutės Mikutienės.